SPA baseinai

HotSpring®
Highlife®kolekcija
Galingi purkštukai, prabangus naujos kartos dizainas ir pažangiausios masažo ir vandens priežiūros technologijos geriausiai SPA patirčiai
Žiūrėti plačiau
HotSpring®
Limelight® kolekcija
Suteikiantis žvalumo masažas, erdvus, stilingas dizainas, jaukus apšvietimas ir pažangi vandens priežiūros sistema. Šie baseinai idealiai tiks Jūsų kieme.
Žiūrėti plačiau
HotSpring®
Hot Spot®kolekcija
Šiuolaikiškas dizainas, funkcionalumas, masažas ir kokybė kiekviename baseiną už kainą, kuri tiks Jūsų biudžetui. Kolekcijoje rasite ir itin kompaktiškų modelių.
Žiūrėti plačiau
Endless Pools® kolekcija
Neįtikėtinos nedidelio baseino galimybės. Plaukite, bėkite, irkluokite, atsipalaiduokite! Net trys skirtingos plaukimo srovę generuojančios sistemos. Didelis pasirinkimas skirtingo dydžio ir funkcionalumo baseinų.
Žiūrėti plačiau
Freeflow®kolekcija
Itin paprasti naudotis, nedidelio svorio baseinai, kurie leis mėgautis vandens masažu kasdien labai ekonomiškai. Dėl dydžių įvairovės ir patrauklios kainos, rasite baseiną ir erdviai terasai, ir buto balkonui.
Žiūrėti plačiau
Gamintojas ,,Aquavia" Kuria ir gamina SPA beisnus tiek viešam, tiek privačiam naudojimui viduje arba lauke, intensyviai ar retkarčiais ir skirtus poilsiui. Gamintojas nuolat diegia naujoves ir tobulina keikvieną detalę, kad kiekvienas gaminys būtų lyderis savo kategorijoje. Ar galvojate įsigyti SPA baseiną? Aquavia Spa yra sėkmės garantas.
Žiūrėti plačiau
Softub Resort 300 yra populiariausias ir didžiausias Softub modelis. Jame pakankamai vietos mėgautis pramogomis ir kasdienėmis poilsio akimirkomis su draugais bei šeima.
Žiūrėti plačiau
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę