RENSON© -unikalūs eksterjero sprendimai.

 

RENSON© -unikalūs eksterjero sprendimai.

Pažangios technologijos sparčiai modernizuoja visas žmogaus gyvenimo sritis. Ne išimtis ir namų aplinka. Mėgaukitės stiliumi, komfortu ir grynu oru su RENSON©, kuris leidžia sukurti individualius sprendimus, derančius tiek privačioje, tiek viešoje erdvėje. Dėmesys detalėms, kokybei ir išbaigtumui – tai kas apibūdina RENSON©  gamintoją . Šiuos unikalius sprendimus gali padėti įgyvendinti išskirtinis atstovas Lietuvoje „VIPZONE“, kuris dalijasi šių produktų privalumais ir galimybėmis.

Išmaniosios RENSON©  pavėsinės

Išmanūs sprendimai leis susikurti pavėsinę pagal savo individualius poreikius tiek įgyvendinat dizainerių sukurtas vizijas, tiek  sukuriant inovatyvią aplinką savo komfortui. RENSON©  gamintojo išskirtinumas yra tai, kad sprendžia gerokai daugiau klientų problemų, negu įprastas pavėsinių gamintojas. Dėl RENSON©  moderniųjų technologijų pavėsinėje laiko praleisite žymiai daugiau, nes RENSON©  pavėsinė jus apsaugos nuo lietaus, šalčio, vėjo, saulės ar  kaitros.

Išmani pavėsinė pasižymi ypatingu sandarumu, esantys jutikliai reaguoja į kintančias oro sąlygas ir pradėjus lyti, stogas automatiškai užsidaro. Speciali vandens nubėgimo sistema suprojektuota taip, kad atveriant stogo žaliuzes vanduo būtų sulaikomas ir nutekėtų nubėgimo kanalais, todėl pavėsinėje esantys daiktai liks apsaugoti.

RENSON©  pavėsinėje pasislėpsite ne tik nuo lietaus, bet ir nuo saulės. Pavėsinės sienose gali būti integruojami nuleidžiami, nuo saulės ir vėjo apsaugantys fixscreen roletai, lauko užuolaidos ar stumdomos stiklinės sienos. Siekiant didesnio sandarumo ir privatumo, stiklines sienas galima montuoti drauge su nuleidžiamais roletais, kurie yra itin patvarūs ir atsparūs. Atliktų testų rezultatai įrodė, kad įmontuoti nuleidžiami ekranai gali atlaikyti net uraganinį vėją, o konstrukcijos – net iki 200 kg/m2 apkrovas.

Užsakovas individualiai pasirenka pavėsinės modelį, spalvą ir dydį bei papildomai gali pasirinkti LED apšvietimą, sumontuotus šildytuvus ar garso sistemą. „RENSON©  sulaukia aukščiausių dizainerių bei architektų vertinimų dėl dėmesio detealėms, kokybei ir išbaigtumui. Visos tvirtinimo ir valdymo detalės yra nematomos, o minimalistinis, šiuolaikiškas dizainas atspindi pastarųjų metų tendenciją. “, – teigia „VIPZONE“ vadovas Vidmantas Bacys.

Norint sužinoti koks sprendimas tinkamiausias konkrečiu atveju, užsakovas gali atvykti į interjero ir eksterjero studiją ,,Vipzone“ arba tiesiog užpildyti užklausą (https://www.vipzone.lt/renson-uzklausa/?fbclid=IwAR1tRtqPVUaU1Dd6LZCtYIXV0QQ8JRjoaT7BFUdNF83hGkpWrhf6wsFxExg) Vipzone.lt puslapyje.

Charakteringa fasado apdaila

Dar vienas unikalus RENSON© produktas – aliuminio fasado apdaila, tinkanti tiek namams, tiek verslo erdvėms. Susikurti dizaino išskirtinumą padės platus spalvų pasirinkimas, LED apšvietimas bei dekoratyvinės detalės iš natūralaus medžio. Aliuminio profiliai yra greitai montuojami, lengvi, tačiau itin stiprūs. Iki smulkmenų išgrynintas dizainas, kuriame nesimato jokių tvirtinimo detalių.

Garažo vartai ,,Linius” Sienų apdaila ,,Linarte”       

Su RENSON©  fasado apdaila galimybės yra beribės. Aliuminio profiliai gali būti horizontalūs – ,,Linius“ ir vertikalūs – ,,Linarte“, kurie yra trijų rūšių ir gali būti derinami tarpusavyje taip sukurdami individualų ir autentišką dizainą. „Pastaruoju metu vis daugiau gauname užklausų dėl galimybės ,,paslėpti“ garažo vartus ar įėjimo duris. Tam puikiai tinkami RENSON©  profiliai, kurie yra lengvi, ilgaamžiai, nereikalaujantys specialios priežiūros, kitaip nei dažnai tokiems sprendimas pasirenkamas plytelių fasadas, kuris yra per sunkus įgyvendinti tokius projektus“, – teigia Vidmantas Bacys.

Lauko roletai nuo saulės

RENSON©  Fixscreen roletai – efektyvus sprendimas siekiant susikurti privačią erdvę ar apsisaugoti nuo saulės kaitros. „Roletai suteikia išskirtinį privatumą, pagaminti iš specialios medžiagos, kuri nepraleidžia saulės šilumos, todėl karštą dieną kondicionierius taps nebereikalingas. „O ypatingai didelio susidomėjimo sulaukia vienas sėkmingiausių šios kompanijos sprendimų, kuriam nėra analogų – kampinio lango roletas „Panavista“ montuojamas be sujungimo profilio. Svarbu paminėti, kad RENSON©  sukūrė specialią technologiją, kuri atlaiko stiprius vėjo gūsius, o roletai išlieka stabilūs bei nejudantys. “, – tikina Vidmantas Bacys.

Galima pasirinkti ne tik audinio spalvą iš daugiau nei 50 atspalvių, bet ir atsižvelgti į kitus individualius poreikius: didesnė saulės kontrolė, privatumas, speciali spauda (pvz.: įmonės logotipas ar nuotrauka) ir dydis, kuris gali būti net iki 22 m2.

Roletai ,,Panavista“   Fixscreen roletai
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę