Idėjos, kaip suskurti ypatingą kiemo charakterį

Idėjos, kaip susikurti ypatingą kiemo charakterį

Vis daugiau dėmesio ir laiko skiriame savo svajonių kiemo kūrimui. Štai Jums keletas idėjų, kaip susikurti savo ypatingą kiemo charakterį.

Kaip išsirinkti lauko baldus savo terasoms ir balkonams. Kaip pasirinkti teisingai?

Renkantis lauko baldus terasoms reiktų atsižvelgti į tai ar terasa yra visiškai atvira ar su stogine. Atviroms terasoms rekomenduojame rinktis „mažai priežiūros“ reikalaujančius bei itin geros kokybės baldus. Stalai ir staliukai turėtų būti su kokybiškomis HPL dangomis, kurios pritaikytos lauko sąlygoms. Kėdės, krėslai, sofos turėtų būti su nerūdijančio plieno, aliuminio rėmais. Galite rinktis ir su tekstilenu, pintus su ilgaamže poliratano vytele. Svarbu atsižvelgti į medžiagas, kurias naudoja gamintojas lauko baldams ar jos tikrai aukštos kokybės ir yra atsparios drėgmei. Labai gerai, jei audinys iš vidaus dengtas plona polietileno plėvele, pagalvėlėms naudojamas greitai džiūstantis užpildas.

Daugiafunkciniai baldai yra puikus pasirinkimas daugiabučių balkonams, mažoms terasoms. Juk patogu, kai trivietę sofą galite paversti gultu ar transformuoti į porą fotelių su staliuku, o vienas populiariausiu pasirinkimų išlieka moduliniai baldai. Iš modulių sudedami kampai yra mėgstami tiek mažoms, tiek didelėms erdvėms. Atskiri foteliai pavirsta sofomis, staliukai – pakojais, pakojai – gultu. Dažniausiai daugiafunkcinius baldus yra patogu sandėliuoti, nes kompaktiškai susideda ir lieka erdvės kitiems tikslams.

Kodėl taip skiriasi skirtingų gamintojų panašių lauko baldų kainos? 

Lyginant pigesnius ir brangesnius baldus, jų skirtumai išryškėja labai greitai pasigilinus į detales. Kartais užtenka tik trumpam prisėsti ant dviejų iš pirmo žvilgsnio panašių kėdžių, kad atsakytum į klausimą kodėl jų kaina skiriasi. Tačiau ne vien komfortas lemia skirtumus. Didžiausią įtaką kainai daro baldams naudojamų medžiagų kokybė. Svarbu, jog audinys būtų pagamintas iš medžiagos, kuri neįgeria drėgmės bei atspari saulės UV spindulių poveikiui. Kokybiškesni, dėl to šiek tiek ir brangesni audiniai, dažnai būna ir iš vidaus padengiami apsaugine plėvele, tuomet audinys būna itin nelaidus drėgmei, bet kartu išlieka švelnus ir malonus jį liesti. Jei vis tik per siūles kažkiek drėgmės ir patektų, užpildui kokybiškuose balduose naudojamos greitai išdžiūstančios medžiagos „quick dry foam“, o apačioje rasite įsiūtą tinklelį, kad baldas „kvėpuotų“ ir per šį tinklelį pasišalintų perteklinė drėgmė.

Maisto gaminimo zona, griliai. Kaip planuoti bei priimti sprendimus pasirenkant?

Šiuo metu grilių pasiūla yra išties didelė, gamintojai kuria ne tik funkcionalius, kokybiškus grilius, bet ir labai stilingus ir gražaus dizaino. Kiekvienas turėtų atsižvelgti į savo poreikius, ko gi norėtų iš maisto gaminimo zonos. Ar tai trumpa stotelė tarp virtuvės ir pietų stalo maisto iškepimui, ar visgi norima į gaminimą įtraukti ir visą šeimą bei svečius. Greitam maisto pagaminimui tinkami dujiniai, elektriniai arba angliniai griliai, jei visgi norima į gaminimo procesą įtraukti daugiau žmonių, puikiai tinkantis variantas – OFYR grilius-aukuras.
Daugiabučių gyventojai turėtų nepamiršti saugumo – grillių su atviru ugnies šaltiniu balkonuose ar stogo terasose naudoti negalima. Išeitis daugiabučių gyventojams – elektriniai griliai,jie patogūs, kompaktiški, saugūs bei neskleidžia dūmų, todėl išvengtumėte konfliktų su kaimynais.

Jūsų namų SPA zona. Kas žinotina? Ką reiktų žinoti planuojant įrengimą?

Įsirengti SPA zoną tiesiog savo namų kieme yra visiškai nesudėtingas procesas. Jums tereikia skirti tam tikrą kiemo dalį ir toje vietoje paruošti elektros įvadą. Dažnai klaidingai manoma, kad reikia iki pat masažinio baseino atvesti ir vandenį. Šiuolaikiškuose SPA baseinuose vandenį keisti reikia retai, todėl paprastai tai padarysite naudojant įprastą laistymo žarną. Tad atkris galvosūkis, kaip privesti vandenį iki baseino, kad vanduo neužšaltų žiemą, be to, toje atkarpoje dėl reto naudojimo vanduo tiesiog „suges“. Na ir nepamiškim to, kad keičiant vandenį visai naudinga turėti laistymo žarną baseino išplovimui.

Masažinis SPA baseinas sujungia du puikius dalykus: kūno masažą ir vandens malonumą. HOTSPRING savo masažiniuose baseinuose sukūrė efektyvų ir išskirtinį masažą, kurį sukuria patentuoti tik Hotspring baseinuose naudojami purkštukai. Baseino purkštukai yra sukurti įvairioms raumenų grupėms – kaklui, sprandui, nugarai, šlaunims, pėdoms, delnams ar riešui, o vandens srovės stiprumą Jūs galite reguliuoti patys. Taip pat Hotspring masažinių baseinų išskirtinumas bei viena svarbiausių priežasčių, kodėl juos verta rinktis – šiuolaikiška ir daug dėmesio nereikalaujanti vandens priežiūra. Daugumoje šios kompanijos masažinių baseinų galima įmontuoti FreshWater® Salt System, tai unikali sistema, vandens priežiūrai nenaudojant pavojingų chemikalų, o naudojant paprasčiausią valgomąją druską. Iš labai nedidelio druskos kiekio, ištirpusio SPA baseino vandenyje, sistema automatiškai generuoja viską ko reikia tinkamai vandens priežiūrai. Su šia unikalia sistema SPA priežiūra ir naudojimas tampa lengvesnis nei bet kada anksčiau.

Koks yra geriausias pavėsinės pasirinkimas

Renkantis pavėsinę reikėtų atkreipti į keletą aspektų: ilgaamžiškumas, paprasta priežiūra, funkcionalumas, dizainas, komfortas ir kt. Kiek anksčiau labai populiarios buvo aliuminio ir stiklo konstrukcijos, tačiau dabar vis pasirenkamos rečiau dėl kelių jų trūkumų: vasarą jose per karšta, o jei tamsintas stiklas, tuomet per tamsu, be to, stiklų valymas gana sudėtingas (ypač stogo) ir atima daug laiko. Todėl vis dažniau yra pasirenkamos išmanios, šiuolaikiškos RENSON pavėsinės. Jų pagrindinis išskirtinumas – žaliuzinis aliuminio stogas, kuris atidaromas elektros variklių pagalba. Pasirenkant stogo žaliuzių atidarymo kampą Jūs kontroliuojate saulės patekimą į terasą. Tokioje terasoje net labai saulėtą vasaros dieną nebus karšta. Beje, RENSON pavėsinės ir puiki apsauga nuo lietaus – pradėjus lyti, tokių pavėsinių stogas automatiškai užsidaro, net jei Jūsų nėra namuose.

Papildomam komfortui užtikrinti RENSON siūlo, pavėsinės šoninėse sienose integruoti nusileidžiamus roletus, kurie sulaiko vėją, šilumą, nepageidaujamą saulę ir suteikia privatumo. Didelis privalumas, kad galite užsakyti roletus, kurie yra integruoti į pavėsinės rėmą, o juos susukus, jų visai nesimato. Šios pavėsinės šonuose gali būti sumontuojami ne tik roletai, galite pasirinkti slenkančias sistemas iš stiklo, aliuminio ar natūralaus medžio.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę